O nás

Společnost bylo založena roku 2018 právníky se specializací na bytové a nemovitostní právo s dlouholetou praxí v oboru Mgr. Vojtěchem Opočenským (dlouholeté zkušenosti v oboru a od roku 2015 zastupuje Městskou část Praha 1 na shromáždění společenství vlastníků) a Mgr. Janem Eisenreichem (poskytovatel právních služeb pro tisíce klientů z řad SVJ A BD)

Bezproblémový výkon funkce zajišťujeme jako právníci se zkušenostmi s bytovým právem a právem nemovitostí a snažíme se všem hypotetickým problémům v bytových domech předcházet.

Naše společnost má blízké vztahy na specializované daňové poradce a účetní kanceláře, stavební a správcovské společnosti a dodavatele služeb pro bytové domy, což nám umožňuje bytové domy, ve kterých působíme, nejenom zbavovat několik let trvajících problémů, ale zajišťovat i jejich rozvoj po všech stránkách.

Nad rámec běžných povinností, které z výkonu funkce profesionálního předsedy vyplývají poskytujeme i dotační poradenství – sledujeme veškeré možné dotační tituly pro bytové domy a pokud je některý z nich dosažitelný, seznamujeme s tím členy daného SVJ.